banner-772x250

پلاگین Breadcrumb NavXT و نشان دادن موقعیت فعلی مخاطب

پلاگین Breadcrumb NavXT ، همانگونه که در آموزش سئو وردپرس گفته شد گذاشتن موقعیت فعلی کاربر در قالب های وردپرس خیلی حیاتی میباشد و تاثیر شگرفی در سئو وب سایت شما دارا میباشد.

این هنگامی که شما از صفحه اصلی پوسته وردپرس به برگه های دیگر میروید  در  گوشه ای از صفحه به شما میگوید که در کدام بخش از وب سایت میباشید و آدرس صفحه ای که شما در آن هستید را با توجه به صفحه اصلی برای شما نمایش میدهد و از همه مهمتراینکه به موتور های جست و جو مدد میرساند که سریعتر مطلب مد نظر خود را در وب سایت شما پیدا کند.

شیوه ایجاد breadcrumb برای پوسته وردپرس

اگرکه در قالب شما این مورد نیست قادرید فایل Functins.php را گشوده و کد زیر را در جای مناسب بگذارید:

بعد از گذاردن این کد در فایل functins.php بایستی کد نمایش این امکان را در قالب وردپرس خود بگذارید که برای این کار باید فایل دلخواه را از بین فایل های  single.php , page.php , tag.php , category.phpp انتخاب نموده و در آن کد زیر را جای دهید:

پس از تمام شدن کار باید فایل مد نظر را ذخیره نموده و در هاست خود بارگذاری نمایید و سپس نتیجه کار خود را نگاه کنید که بسیار زیبا هم نیست!!! چون برای منحصر به فرد شدن به دستان شما و مقداری بازی با کد های HTML نیازمند است تا به آن مدل مورد نظر را داشته باشید.

برای اینکه به مخاطب نشان داده شود در وبسایت شما چه مسیری را طی کرده میتوانید از کدهای بالا استفاده نمایید.اگر چند استفاده از این کدها ریسک میباشد و بسیاری از قالب های پیشرفته  وردپرس این شرایط را برای شما ایجاد میکند تا از این امکانات به راحتی استفاده نمایید.

هر چند اگر خواهان این هستید کم و کاستی که در قالب وردپرس شما موجود میباشد را از بین ببرید میتوانید از این کدها که در بالاتر درج گردیده استفاده نمایید.اما شاید تمایلی ندارید این مسیر را بروید پس به شما این پیشنهاد را میدهم از پلاگین وردپرس Breadcrumb NavXT استفاده نمایید.

پلاگین وردپرس Breadcrumb NavXT

پلاگین وردپرس نام برده به آسانی این شرایط را برای شما میسازد تا به مخاطبان خود بگویید در چه مکانی در وبسایت شما بوده اند. تنظیماتی که در این پلاگین قابل دسترسی میباشند بسیار زیادند بنابراین روی هر قسمتی از وبسایت خود قادرید کاملا کنترل کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *