flag-astronaut-2

قالب های حرفه ای و محبوب سیستم وردپرس در دنیای وب

قالب های حرفه ای وردپرس، در این مطلب معرفی و آشنایی با ۵ عدد از برترین و حرفه ای ترین و پر کاربردترین قالب های وردپرس در دنیا را برای شما عزیزان قرار داده ایم.در این رده بنده ای فاکتور انتخاب تعداد فروش و تعداد نصب و تعداد دانلود پوسته ها می باشد و زیبایی پوسته کمتر تاثیری در این انتخاب داشته است. پس با ما همراه باشید تا بهترین و حرفه ای ترین پوسته های وردپرسی رو برای شما معرفی کنیم.

sahifa
قالب وردپرس

صحیفه : حرفه ای ترین پوسته وردپرس مجله ای

پوسته خبری صحیفه برترین و حرفه ای ترین و پر فروش ترین قالب مجله ای وردپرس در میان پوسته های وردپرسی دنیا می باشد. اگر نیاز به پوسته ای با امکانات بی شمار برای سایت خبری و مجله ای وردپرس خود نیاز دارید این پوشته وردپرس را اصلا از دست ندهید و آن را جز اولین انتخاب خود قرار دهید.

http://iranzanta.com/wp-content/uploads/2016/08/betheme-large-preview.__large_preview.png
وردپرس Be

be : پیشرفته ترین پوسته چند منظوره برای وردپرس

قالب وردپرس be به عنوان یکی از پر فروش ترین پوسته های سایت تم فارست انتخاب شده است که توانایی طراحی هر سایتی را برای شما به همراه دارد. این پوسته توسط تیم وردپرسی ایران زانتا فارسی سازیو راست چین شده است و برای استفاده شما وبمستر های عزیز در سایت قرار گرفته است.

http://iranzanta.com/wp-content/uploads/2016/08/27.jpg
وردپرس گودنیوز

گودنیوز : پیشرفته ترین پوسته وردپرس خبری

قالب وردپرسی زیبا و جذاب با تعداد امکانات بیشمار و حرفه ای ، یکی از بی نظیر ترین پوسته های وردپرس. ویژگی هایی مانند تعداد رنگبندی نامحدود ، کنترل پنل مدیریتی کاملا حرفه ای ، واکنشگرا بودن و … که این پوسته را به یکی از پوسته های خبری پر فروش وردپرس تبدیل کرده است. سایت بزرگ دیجی کالا نیز از این پوسته برای بخش خبری و مجله خود استفاده کرده است.

http://iranzanta.com/wp-content/uploads/2016/08/slider_thumbs_responsive1.jpg
وردپرس آوادا

آوادا : بی نظیر ترین پوسته وردپرس شرکتی

در یک جمله … آوادا زیبا ترین قالب وردپرسی در تمام دنیای وردپرس. علت این انتخاب فروش بالای این پوسته است که تا به حال پرفروش ترین پوسته وردپرس در تمام دنیا می باشد. این پوسته زیبا تا به حال بیش از ۱۲۰ هزار فروش در وب سایت تم فارست داشته است که بی نظیر ترین فروش در میان پوسته های وردپرس می باشد.

http://iranzanta.com/wp-content/uploads/2016/08/1_preview.__large_preview.png
وردپرس انفولد

انفولد : برترین سازمانی

پوسته وردپرس انفولد به عنوان یکی از حرفه ای ترین پوسته های وردپرسی سومین رتبه را در میان پرفروش ترین قالب های سایت تم فارست به همراه دارد. این پوسته حرفه ای وردپرسی مناسب هر نوع سایتی با هر موضوعی است که شما با سیستم وردپرس راه اندازی می کنید و با افزونه فروشگاهی ووکامرس ، افزونه انجمنی بی بی پرس ، افزونه کاربردی بادی پرس و تمامی افزونه های حرفه ای وردپرسی هماهنگی را دارد.