Telegram-for-wp-hamyarwp

چگونگی نصب تلگرام در وردپرس

چنانچه به یک وبسایت خارجی مراجعه کنید، به این میرسید که فعالیت های هر وبسایت وردپرسی خبری، فروشگاهی و تجاری و توسعه دهنده برنامه، همه از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام استفاده مینمایند. به این ترتیب در وبسایت خود مقالات و محصولات را ارائه نموده است و از شبکه های اجتماعی برای گفتکو های متفاوت استفاده مینمایند. از سویی، در کشور ما این قضایا مخالف روال عادی خارج از کشور میباشد. شبکه های اجتماعی به دلایلی در دسترس نمیباشند، خدمات ایمیل مارکتینگ و خبرنامه ها در کشور چندان کاربردی نیست. سرویس دهنده های ضعیف و هزینه های زیاد در بازاری که کپی رایت را دارا نمیباشد، این چنین صرفی نیست.

telegram-hamyarwp-تلگرام برای وردپرس

موقعیت تلگرام در کشور ما چگونه گسترده است؟

خصوصیاتی مثل سرعت فوق العاده تحویل محتوا در تلگرام نسبت به شبکه های بنامی مثل واتساپ، در کنار خصیصه هایی مثل کانال ها در تلگرام که قادرند مثل خبرنامه مورد استفاده باشند ، توانسته این جایگاه را برای تلگرام راه اندازی نماید..

اگر چه طریقه استفاده ما ایرانی ها برای وبسایت ها از تلگرام به سمتی اشتباه و بدون خلاقیت جلو میرود ، امروز چندی از عالی ترین پلاگین های تلگرام که با آموزش تصویری همراه میباشد را برای شما گذاشته ایم . شما این قابلیت را دارید که با هر کدام از این پلاگین ها، کانال وبسایت خود را فعال کنید و محتوا را به شکل خودکار یا دستی به کانال بفرستید.

  1. وصل وردپرس به تلگرام با Telegram for WP

این پلاگین یک پلاگین خیلی مناسب برای وصل وبسایت به کانال تلگرام میباشد، فقط رباتی ایجاد کنید و آن را به کانال بیفزایید ، در وبسایت وردپرس خود گزینه های انتشار را روی هیمشه ارسال کن بگذارید تا هر محتوایی که در وبسایت منتشر میگردد با تنظیماتی از پیش تعریف شده مانند خلاصه متن و مقاله، تصاویر مقاله یا  محصول، لینک و عنوان و… ارسال گردد.

  1. وصل وردپرس به تلگرام با Channeller

این پلاگین در واقع خواهر کوچک پلاگینی دیگری برای تلگرام میباشد که در ادامه معرفی شده و آموزش آن را انتشار داده ایم. پلاگین کانالر نیز از پلاگین های عالی ایرانی میباشد که این قابلیت را دارد که خودکار کلیه مطالب وبسایت شما را در موقع نشر در وبسایت، به کانال ارسال نماید.

شما قادرید در یک زمان به چندکانال و چندگروه مقالات را بفرستید و تجهیزات بیشتری مثل نشر برگه های جدید را هم در این پلاگین در دسترس بماند.

  1. وصل وردپرس به تلگرام با Teletter Telegram Newsletter

برادر کانالر است. مثالی برای دو پلاگین تلگرام که آماده شده آژانس خلاقیت وبسیما میباشند. یکی از خصیصه های این پلاگین این میباشد که برای کسانی که عضو کانال شما گردند برای آنها پیام خوش آمد گویی فرستاده میشود، خبرنامه هایی که به کانال ارسال میگردند نیز قابل سفارشی سازی میشود.این پلاگین کاملا بدون هزینه و بشکلی منظم پشتیبانی میگردد. همچنین در نوشته ی آن قادرید به اطلاعات بیشتری برسید..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *